Wyszukiwarka
miejscowość:

rodzaj obiektu:

region:


Rozwiń rozwin

Urlop w Polsce
Znajdź na mapie
Panel użytkownika
login:

hasło:


( nie pamiętasz hasła? )( załóż konto )
Dodaj ofertę
100% gwarancjiSzanowni Państwo!

Mamy do zaoferowania promowanie Państwa obiektu noclegowego w Polsce i w Niemczech.
Platformą tej promocji są dwa niezależne serwisy www.polska-urlop.pl i www.unterkuenfteinpolen.de.

Nie namawiamy Państwa do rezygnacji z innych serwisów. Zachęcamy tylko do poszerzenia oferty, a co za tym idzie do zdobycia nowych klientów.
Odpowiedzmy sobie na pytanie:
Czy warto prezentować obiekt na www.polska-urlop.pl i www.unterkuenfteinpolen.de?

TAK – chociaż serwis w tej formie (po przebudowie) startuje od niedawana to www.polska-urlop.pl istnieje na rynku internetowym od roku 2007. Dzisiaj polska-urlop.pl należy do prestiżowych portali promujących noclegi w Polsce. Te kilka lat na rynku oraz wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych są dostatecznym argumentem, żeby nam zaufać. Przygotowaliśmy również super promocje. Jeśli więc nie teraz, to kiedy?

TAK – oba serwisy są przejrzyste, a nawigacja jest intuicyjna. Potencjalny gość nie błądzi w gąszczu reklam i niejasnych odnośników. Na przejrzystość nawigacji położyliśmy największy nacisk. Przebywanie na tych stronach ma być przyjemnością, a pobyt ma dać gościowi serwisu poczucie, że właśnie TU znajdzie to czego szuka.

TAK – nasz portal nie dzieli się na wersję polską i niemiecką. Są to dwa oddzielne, niezależne serwisy, które łączy wygodna administracja w jednym panelu.

TAK – od wielu lat z powodzeniem promujemy obiekty w Niemczech. Znamy j. niemiecki i tamtejszy rynek usług. Możemy Państwu zapewnić całoroczną promocję obiektu w Niemczech.



Zapraszamy na nasz blog

Dokonaj teraz bezpłatnej rejestracji i korzystaj z funkcjonalności serwisu za darmo. Rejestracja do niczego Cię nie zobowiązuje. Wypełnij już teraz formularz rejestracyjny i dołącz do najlepszych!

Rejestracja >>

Strona główna | Wyszukiwarka | Miejscowości | Opinie | Oferta |FAQ | Mapa strony | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2008-2011 Polska-Urlop.pl

Sedecznie zapraszamy do zapoznania się z promocjami w poniższych regionach
Beskidy Bieszczady Góry Świętokrzyskie Karkonosze Kaszuby Pieniny Pojezierze Pomorskie Półwysep Helski Sudety Tatry i Podhale Warmia i Mazury Wybrzeże Bałtyckie